Aldatan Kadınlar Anlatıyor Mehmet Coşkundeniz

ISBN:

Published:

288 pages


Description

Aldatan Kadınlar Anlatıyor  by  Mehmet Coşkundeniz

Aldatan Kadınlar Anlatıyor by Mehmet Coşkundeniz
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 288 pages | ISBN: | 5.73 Mb

Araştırmalara göre- evli ya da uzun süreli ilişkisi olan her iki kadından biri, eşini duygusal veya fiziksel olarak aldatmış durumda. Erkeklerin aldatması hep sıradan görüldü. Erkeğin elinin kiri dendi. Kadınların aldatması ise gizemliydi. İşte buMoreAraştırmalara göre- evli ya da uzun süreli ilişkisi olan her iki kadından biri, eşini duygusal veya fiziksel olarak aldatmış durumda.

Erkeklerin aldatması hep sıradan görüldü. Erkeğin elinin kiri dendi. Kadınların aldatması ise gizemliydi. İşte bu kitaptaki gerçek öyküler, kadınların aldatmalarının arkasındaki gizemi çözüyor. Bir kadının neden aldattığına, nasıl aldattığına dair ipuçları veriyor. Kadınlar, ilk kez bu kadar açık bir şekilde, aldatma öykülerini Mehmet Coşkundenize anlattı. Okuduklarınıza inanamayacaksınız...Tuğçe, bir inat uğruna evlendi.

Eşini ilk kez babasının arkadaşıyla aldattı. Sonraki ilişkisi ise olaylıydı. Günübirlik ilişkilerinin hesabını ilk kez geçenlerde tuttu. Eşini tam 26 kişiyle aldatmıştı. Partnerlerini ise Reinada, Sortiede buluyordu.Fulya, ailesinin kendisine uygun bulduğu zengin ve eğitimli bir gençle mantık evliliği yaptı. Evlilikten çabuk sıkıldı. Televizyonda muhabirlik yaparken, ünlü bir oyuncu ile tanıştı. Eşini, o oyuncuyla aldattı. Kısa süre sonra boşandı. Şimdi kiminle flört etse sorun yaşıyor ve evlenecek birini arıyor.Berrin önce nişanlısı Hasanı, Muratla aldattı.

Daha sonra Muratla nişanlandı. Muratı da nişanlıyken Ayhan ile aldattı. Ayhan bir başkasıyla evliydi. Ayhandan hamile kaldı ama Muratla evlendi. Murat, uzun süre çocuğu kendisinin sandı. Ayhanla ilişkileri devam etti. Muratı evliyken de aldattı. Daha sonra boşandılar. Ayhanı da Nihat ile aldattı. Şimdi Nihatla evli. Söylediğine göre, artık aldatmıyor.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Aldatan Kadınlar Anlatıyor":


piotokyo.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us